V minulém článku na blogu jsme shrnuli novinky, které jsme do FakturaOnline.cz během prvních měsíců roku implementovali. O tom, jak si například ve výpisu faktur upravit zobrazení sloupců, si už můžete přečíst. Ale ještě nás toho i spousta čeká! Představujeme všechny plánované novinky. Některé jsou zásadnější, jiné jen drobnosti, které ovšem také ulehčí fakturování spoustě našich uživatelů.

Co nás pro rok 2021 ještě čeká? 

→ Administrace kontaktů

Funkce, která nejen pravidelným uživatelům umožní snadnější přehled a správu pravidelných i nových odběratelů (a případně také dodavatelů). 

administrace kontaktu ve fakturaonline.cz

→ Změna hesla

Novinka, po které je z řad některých uživatelů dlouhodobá poptávka, se brzy dočká realizace. Místo žádosti o nové heslo generované systémem, si ho nyní každý bude moci změnit sám a zvolit si požadovanou kombinaci bezpečných znaků tak, aby na ně příště nezapomněl. 

→ Editace razítka a podpisu

Nyní mají všichni možnost připojit ke své faktuře jak razítko, tak i podpis, oboje ve formátu obrázku. Nově bude možné obrázky také editovat. 

→ Hromadné exporty faktur také pro účetní programy

V současnosti je možné hromadně stáhnout všechny vystavené faktury za předchozí rok ve formátu PDF., ale protože jde o funkci velmi žádanou, chystáme také její rozšíření na možnost volby daného časového období i formátu (například pro účetní programy). 

hromadne exporty ve fakturaonline.cz

→ Přehledový graf

Na úvodní stránce chystáme pro všechny uživatele grafické zpracování vystavených faktur, resp. hodnot za všechny vystavené faktury v čase. Budete tak moci sledovat nárůst (případně samozřejmě pokles) příjmů. Tento graf spolu s přehledem zaplacených/nezaplacených faktur může být velmi užitečný pro další plánování podnikatelských aktivit. 

Čeká nás toho opravdu dost a to ani není vše, na správě a úpravách FakturaOnline.cz pracujeme neustále a budeme rádi nejen za vaše případné postřehy (můžete nám je psát do zpráv na Facebooku FakturaOnline.cz), ale i za vaše hodnocení aplikace - třeba právě na už zmíněném Facebookovém profilu.